Menu
Dzień Matki
29.05.2017.
   Raz w roku przypada szczególny dzień, kiedy wszyscy przypominamy sobie, jak ważną rolę spełnia w naszym życiu mama.
To ona nas urodziła, wychowała, troszczy się o nas i opiekuje, pomaga i pociesza.
    Aby podziękować mamom za codzienny trud i miłość, najmłodsi uczniowie z Zespołu Szkół Publicznych w Sieniawie przygotowali pod opieką wychowawców akademię pod hasłem: "Serce dla mamy". Uroczystość odbyła się 29 maja w Hali Sportowej w Sieniawie.
Na początku wystąpiły przedszkolaki, które recytowały wiersze, zaśpiewały piosenkę "Dla Ciebie mamo" oraz tańczyły w parach do utworu "Żabie sekrety". Następnie mogliśmy obejrzeć inscenizację "Święto matki" w wykonaniu dzieci z oddziału zerowego. Po nich przyszła kolej na uczniów klasy I, a później II szkoły podstawowej. Deklamowali oni wzruszające wiersze oraz śpiewali piękne piosenki. Na zakończenie części artystycznej wystąpili uczniowie klasy III, rozbawiając publiczność brawurowo odegranymi żartobliwymi scenkami.
Na zakończenie akademii każde dziecko wręczyło swojej mamie własnoręcznie wykonany upominek - uroczą laurkę lub kolorowy kwiat.
Do gorących życzeń dołączyła się również pani dyrektor Halina Chmielewska.
    Następnie mamy zaproszone zostały na słodki poczęstunek, a wszystkie dzieci, w nagrodę za piękny występ, otrzymały cukierki od swoich wychowawców.
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Nowości na stronie
Sonda
Jak oceniasz swoją klasę?
 
 
 
 
 
Licznik odwiedzin

Losowy obrazek
Pracownie komputerowe otrzymane
z Europejskiego Funduszu Społecznego latem 2007.