Menu
Wycieczka szkolna
30.05.2017.
   30 maja dzieci z przedszkola, zerówki oraz klas I - III z Zespołu Szkół Publicznych w Sieniawie udały się na wycieczkę do Krosna.
   Pierwszym punktem programu było obejrzenie w RCKP baśni muzycznej pt. "Przygody Wilka i Zająca", przygotowanej przez Łódzką Agencję Koncertową. Zabawne widowisko ukazywało jak Zając - impresario gwiazd stara się zatrudnić do swojego zespołu utalentowanego Wilka. Wszyscy w lesie natomiast zaangażowani są w, ogłoszoną przez pana Gajowego, akcję sprzątania świata. Po zakończeniu spektaklu zostały wylosowane dzieci, które otrzymały prezenty, np.: plecak, maskotki, lalki, piłki, lornetkę. Wśród szczęśliwców znaleźli sie też uczniowie z naszej szkoły: Zuzanna Czudek, Igor Smoleń, Miłosz Szałankiewicz.
Warto zaznaczyć, że część pieniędzy uzyskana z widowiska przeznaczona została na rzecz dzieci niepełnosprawnych.
Następnie nasi uczniowie wraz z opiekunami udali się do PARK MANI w Polance. Skorzystały tam z licznych atrakcji i zabaw na świeżym powietrzu. Duże zainteresowanie wzbudził: mini Park Linowy, łódlabiryncie skarbu.
    Na zakończenie dzieci wzmocniły nadwątlone entuzjastycznąki wodne, Klatka Zabaw oraz Kule Wodne. Najmłodsze dzieci z chęcią bawiły się w Kąciku Malucha, a co odważniejsi szukali ukrytego w zabawą siły w MC Donaldzie.
 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Nowości na stronie
Sonda
Jak oceniasz swoją klasę?
 
 
 
 
 
Licznik odwiedzin

Losowy obrazek
Pracownie komputerowe otrzymane
z Europejskiego Funduszu Społecznego latem 2007.