Menu
Pożegnanie klasy III gimnazjum
22.06.2017.
   Do tradycyjnych uroczystości w Zespole Szkół Publicznych w Sieniawie należy pożegnanie uczniów klasy III gimnazjum. 
  Kończą oni etap edukacji w naszej szkole i opuszczają jej mury, bu kontynuować naukę w szkołach ponadgimnazjalnych. W tym roku pożegnanie klasy III odbyło się 22 czerwca. Najpierw krótki program artystyczny zaprezentowali uczniowie klasy II, którzy przypomnieli swoim starszym kolegom początki ich edukacji, zapraszając ich do przedszkola. Nasi absolwenci musieli wykonać kilka zabawnych zadań, a w nagrodę otrzymali lizaki i śliniaczki.
Przedstawieniu uczniów klasy III przyświecało hasło: "Wypływamy na szerokie morze". Przyrównali nasze gimnazjum do bezpiecznego portu, który muszą opuścić, by zmierzyć się samodzielnie z życiem. Podziękowali oni dyrekcji, nauczycielom, pracownikom obsługi oraz rodzicom za wysiłek włożony w ich edukację i wychowanie, za opiekę i życzliwość. Występ uatrakcyjniły wzruszające wiersze, utwór wykonany przez Daniela na saksofonie oraz prezentacja multimedialna ukazująca charakterystyczne scenki ze szkolnego życia uczniów, opatrzone śmiesznymi opisami.
  Zawsze ze wzruszeniem żegnamy naszych absolwentów, podobnie było i tym razem. Życzymy im wielu sukcesów na dalszym etapie edukacji; by morze, po którym przyjdzie im teraz żeglować, zawsze było spokojne i przyjazne.
 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Nowości na stronie
Sonda
Jak oceniasz swoją klasę?
 
 
 
 
 
Licznik odwiedzin

Losowy obrazek
Pracownie komputerowe otrzymane
z Europejskiego Funduszu Społecznego latem 2007.